Kontakta oss

Telefon: +468 408 803 80
E-post : info@facio.se
EVENT
RETAIL
EXPO

Besöksadress HQ:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Vårt kontor ligger i Ulvsunda industriområde vid Bromma flygplats.
Hit tar du dig enklast med Tvärbanan.
Kliv av vid hållplats Norra Ulvsunda och gå ca 10 m.
Vårt kontor har öppet mellan 8.00 till 17.00 vardagar.

Postadress/fakturaadress:
Facio Event
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org.nr. 556753-4002

Fakturor via e-post:
faktura@facio.se

Henrik Kanebo

Founder

Mobil: 070 587 88 15
E-post: henrik@facio.se

Stefan Kanebo

Senior Project Manager

Mobil: 070 402 50 78
E-post: stefan@facio.se

Richard Kanebo

Head of Event

Mobil: 070 256 94 17
E-post: richard@facio.se

Milosz Majewski

Head of Retail 

Mobil: 070 444 84 35
E-post: milosz@facio.se

Jonas Matton

Head of Expo

Mobil: 073 511 67 65
E-post: jonas@facio.se

Ville Ventilä

Head of Production

Mobil: 070 741 55 75
E-post: ville@facio.se

Maciek Zielinski

Retail Assistant

Mobil: 073 972 85 76
E-post: maciek@facio.se

Marcin Debicki

Carpenter

Mobil: 070 035 92 70
E-post: marcin@facio.se

Andrew Alden

Installation Manager

Mobil: 072 264 65 33
E-post: andy@facio.se

Benjamin Hallberg

Installation Manager

Mobil: 070 482 97 21
E-post: benjamin@facio.se

Linda Kanebo

Marketing

Mobil: 070 814 03 03
E-post: linda@facio.se

Lager

Vårt lager och delar av vår produktion ligger i Bro.
Vänligen kontakta oss innan ert besök.

Adress:
Tryckfärgsvägen 5
197 40 Bro
Karta

Showroom

Öppet tis – fre 9.00-16.00
Tidsbokning kvällar och helger.
Tel. nr. 070-814 03 03

Adress:
Karlavägen 73, Östermalm
114 49 Stockholm
T-bana Stadion eller Karlaplan
Karta