Team Facio

Henrik Kanebo

Founder

Mobil: 070 587 88 15
E-post: henrik@facio.se

Stefan Kanebo

Senior Project Manager

Mobil: 070 402 50 78
E-post: stefan@facio.se

Richard Kanebo

Head of Event

Mobil: 070 256 94 17
E-post: richard@facio.se

Milosz Majewski

Head of Retail 

Mobil: 070 444 84 35
E-post: milosz@facio.se

Jonas Matton

Head of Expo

Mobil: 073 511 67 65
E-post: jonas@facio.se

Ville Ventilä

Head of Production

Mobil: 070 741 55 75
E-post: ville@facio.se

Maciek Zielinski

Retail Project Coordinator 

Mobil: 076 325 83 34
E-post: maciek@facio.se

Dariusz Ziolkowski

Retail Project Coordinator 

Mobil: 079 078 04 10
E-post: darius@facio.se

Aleksandra Zielant

Retail Project Assistant

Mobil: 072 923 32 94
E-post: aleksandra@facio.se

Lukas Stasiukynas

Carpenter

Mobil: 076 915 89 37
E-post: lukas@facio.se

Benjamin Hallberg

Installation Manager

Mobil: 070 482 97 21
E-post: benjamin@facio.se

Andrew Alden

Installation Manager

Mobil: 072 264 65 33
E-post: andy@facio.se

Linda Kanebo

Marketing

Mobil: 070 814 03 03
E-post: linda@facio.se

Kontakta oss

Telefon: +468 408 803 80

E-postinfo@facio.se
EVENT
RETAIL
EXPO

Besöksadress HQ:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Vårt kontor ligger i Ulvsunda industriområde vid Bromma flygplats.
Hit tar du dig enklast med Tvärbanan.
Kliv av vid hållplats Norra Ulvsunda och gå ca 10 m.
Vårt kontor har öppet mellan 8.00 till 17.00 vardagar.

Postadress/fakturaadress:
Facio Event
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org.nr. 556753-4002

Fakturor via e-post:
faktura@facio.se

    Lager

    Vårt lager och delar av vår produktion ligger i Bro.
    Vänligen kontakta oss innan ert besök.

    Adress:
    Tryckfärgsvägen 5
    197 40 Bro
    Karta

    Showroom

    Öppet tis – fre 9.00-16.00
    Tidsbokning kvällar och helger.
    Tel. nr. 070-814 03 03

    Adress:
    Karlavägen 73, Östermalm
    114 49 Stockholm
    T-bana Stadion eller Karlaplan
    Karta