Kontakta oss

Telefon: +468 408 803 80
E-post : info@facio.se
EVENT
RETAIL
EXPO

Besöksadress HQ:
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Vårt kontor ligger i Ulvsunda industriområde vid Bromma flygplats.
Hit tar du dig enklast med Tvärbanan.
Kliv av vid hållplats Norra Ulvsunda och gå ca 10 m.
Vårt kontor har öppet mellan 8.00 till 17.00 vardagar.

Showroom:
Karlavägen 73, Östermalm
114 49 Stockholm
T-bana Stadion eller Karlaplan
Karta

Öppet tis – fre 9.00-16.00
Tidsbokning kvällar och helger.
Tel. nr. 070-814 03 03

Postadress/fakturaadress:
Facio Event
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Org.nr. 556753-4002

Fakturor via e-post:
faktura@facio.se

 

Lager

Vårt lager och produktion ligger i Bro. Vänligen kontakta oss innan ert besök.

Adress:
Tryckfärgsvägen 5
197 40 Bro

Henrik Kanebo

Founder

Mobil: 070 587 88 15
E-post: henrik@facio.se

Stefan Kanebo

Senior Project Manager

Mobil: 070 402 50 78
E-post: stefan@facio.se

Richard Kanebo

Sales Manager

Mobil: 070 256 94 17
E-post: richard@facio.se

Rickard Cedheimer

Expo Manager

Mobil: 073 800 65 55
E-post: cedheimer@facio.se

Milosz Majewski

Retail Manager

Mobil: 070 444 84 35
E-post: milosz@facio.se

Ville Ventilä

Production Manager

Mobil: 070 741 55 75
E-post: ville@facio.se

Richard Jonsson

Expo Manager

Mobil: 070 601 21 23
E-post: richard.jonsson@facio.se

Daniel Larsson

Installation Manager

Mobil: 073 956 94 16
E-post: daniel@facio.se

Benjamin Hallberg

Installation Manager

Mobil: 070 482 97 21
E-post: benjamin@facio.se

Nicklas Bäckström

Installation Manager

Mobil: 076 809 39 35
E-post: nicklas@facio.se

Andrew Alden

Installation Manager

Mobil: 072 264 65 33
E-post: andy@facio.se

Linda Kanebo

Marketing

Mobil: 070 814 03 03
E-post: linda@facio.se