Kontakta oss

Telefon: +468 408 803 80
E-post : info@facio.se
EVENT
RETAIL
EXPO

Besöksadress:
Facio Event
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Postadress/fakturaadress:
Facio Event
Ranhammarsvägen 18
168 67 Bromma

Fakturor via e-post:
faktura@facio.se

Vårt kontor ligger i Ulvsunda industriområde vid Bromma flygplats.
Hit tar du dig enklast med Tvärbanan.
Kliv av vid hållplats Norra Ulvsunda och gå ca 10 m.
Vårt kontor har öppet mellan 8:00 till 17:00 vardagar.

Lager

Vårt lager och produktion ligger i Bro. Vänligen kontakta oss innan ert besök.

Adress:
Tryckfärgsvägen 5
197 40 Bro

Richard Kanebo

Sales Manager

Mobil: 070 256 94 17
E-post: richard@facio.se

Stefan Kanebo

Senior Project Manager

Mobil: 070 402 50 78
E-post: stefan@facio.se

Henrik Kanebo

Founder

Mobil: 070 587 88 15
E-post: henrik@facio.se

Rickard Cedheimer

Key Account / Projektledare

Mobil: 073 800 65 55
E-post: cedheimer@facio.se

Milosz Majewski

Key Account / Projektledare

Mobil: 070 444 84 35
E-post: milosz@facio.se

Ville Ventilä

Produktionsledare

Mobil: 070 741 55 75
E-post: ville@facio.se

Fredrik Hallqvist

Projektledare

Mobil: 070 356 15 30
E-post: fredrikhq@facio.se

Richard Jonsson

Projektledare/projektassistent

Mobil: 070 601 21 23
E-post: richard.jonsson@facio.se

Benjamin Hallberg

Montageledare

Mobil: 070 482 97 21
E-post: benjamin@facio.se

Daniel Larsson

Montageledare

Mobil: 073 956 94 16
E-post: daniel@facio.se

Nicklas Bäckström

Montageledare

Mobil: 076 809 39 35
E-post: nicklas@facio.se

Andrew Alden

Montageledare

Mobil: 072 264 65 33
E-post: andy@facio.se

Linda Kanebo

Marknad

Mobil: 070 814 03 03
E-post: linda@facio.se